SAYAMED HAKKINDA:

Firmamız faaliyetlerini göğüs hastalıkları, solunum bozuklukları, yoğun bakım ve evde bakım alanlarında teşhis, tedavi ve koruyucu sağlık hizmetlerine yönelik cihazlar üzerine yoğunlaştırmış olup; sektöründe deneyimli, uzman kadrosu ile müşteri/hasta memnuniyeti temelinde hizmet sunmaktadır.

Firmamız ; İstanbul Kadıköy’de bulunan merkez ofisi; Sirkeci ve Maltepe’de bulunan şubelerinde, kaliteli ürünleri ile hizmet sunmaktadır.

SAYAMED personeli; satışını yaptığı ve eğitimini verdiği cihazların seçiminden, teslim ve teknik servis hizmetlerine kadar tüm faaliyetlerinde sağlık sektöründe çalıştığının bilincindedir. Bunun için müşteri/hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı, sorunlara çözüm odaklı yaklaşmayı, satış sonrası destek hizmetlerinde taahhütlerinin arkasında durmayı vazife bilmektedir. Sektörde geçen uzun yılların sağladığı deneyim, bu taahhütlerini yerine getirebilmelerini sağlamaktadır.

Genç, dinamik ve deneyimli kadrodan oluşan tüm SAYAMED personeli, gerekli tıbbi eğitimleri almış olup firmanın politikaları doğrultusunda insan sağlığını önemseyen, hasta haklarını ve memnuniyetini ön planda tutan ve kaliteli hizmet vermeyi hedefleyen bir anlayışla çalışmaktadır. Firmamız bu konularda personelinin eğitimine önem vermekte olup, düzenli firma içi eğitim ve seminer programlarıyla müşteri/hasta memnuniyetini yükseltmenin arayışı içindedir.

Sektörde saygın ve güvenilir pozisyonunu sürdürmek ve hızla büyümek hedefinde olan SAYAMED, müşteri/hasta hak ve sağlığı kadar, ulusal ve uluslararası standartlara ve yasal prosedürlere uymayı taahhüt eder.

Şirket Müdürü
Yalçın ÇEVİK
Copyright © 2011 Sayamed by PipesOnline