Heltman Oxylive Oksijen Konsantratörü
Bu cihazlar uzun dönem oksijen tedavisi için tasarlanmış olup, kesintisiz ve ekonomik olmasından dolayı daha çok evde kullanılmaktadır.

Bu tip cihazların farklı kapasite ve büyüklükte olanları ise endüstride kullanılmaktadır. Bu cihazların en cazip özelliği dolum gerektirmemeleridir.

Şık tasarımı sayesinde ev içinde uyumlu görüntü sağlar.Daha detaylı bilgi için lütfen ürün broşürünü inceleyiniz...
Heltman Oxylance 220V Klinik Tip Oksijen Konsantratörü
Oxylance; hastane içi kullanım için üretimiş olup dolum gerektirmeyen bir oksijen üretme cihazıdır. Böylelikle hastanelerin oksijen tüpleri için yaptığı maliyeti minimize eder. Atmosferik havayı alır, azotu tutarak oksijeni %95 saflıkta çıkış yerinden verir. Çıkıştaki oksijen akışı, 0-5 Litre/dakika arası üzerindeki flowmetreden ayarlanabilmektedir.

Oksijen çıkış basıncı isteğe göre 0.55-4 bar arası üretilebilmektedir. Ergonomik dizaynı ve tekerlekleri sayesinde istenilen yere kolayca götürülebilir. Sürekli ihtiyaç duyulduğunda oksijen üretmesi ve dolum gerektirmemesinin yanı sıra, entegre edilmiş vakum aspiratörü, nebulizatör çıkışlarıyla 3 işlemi tek merkezden sağlamanın rahatlığını da ayrıca sunmaktadır.

Heltman Oxylance 2110 Ambulans Tipi Oksijen Konsantratörü
Oxylance; Kara ve Deniz Ambulansları ve Hasta Nakil Araçları için üretimiş olup dolum gerektirmeyen bir oksijen üretme cihazıdır. Atmosferik havayı alır, azotu tutarak oksijeni %95 saflıkta çıkış yerinden verir. Çıkıştaki oksijen akışı, 0-5 Litre/dakika arası üzerindeki flowmetreden ayarlanabilmektedir.

Ambulans iç yerleşimine uygun dış yapısı ve sürekli ihtiyaç duyulduğunda oksijen üretmesi ve dolum gerektirmemesinin yanı sıra, entegre edilmiş vakum aspiratörü, nebulizatör ve transport ventilatörlerin çalışması için ihtiyaç duyduğu basınçlı hava çıkışlarıyla 4 işlemi tek merkezden sağlamanın rahatlığını da ayrıca sunmaktadır.sağlanmaktadır.

Daha detaylı bilgi için lütfen ürün broşürünü inceleyiniz...
Airsep Visionaire Oksijen Konsantratörü
Geleneksel oksijen konsantratörlerine ek olarak hastalarına;

- Neredeyse “sessiz” denilebilecek çalışma sistemi,
- Yeni nesil evde bakım kolaylığı,
- Önemli ölçüde küçültülmüş boyutlar, hafif ve kompakt dizayn,
- Hemen hemen hiç bakım gerektirmeme,
- Mükemmel hasta güvenlik önlemleri,
- Cihaza opsiyonel olarak eklenebilen oksijen modülü sayesinde, alarm verebilme,
- Hafifliği, kompakt dizaynı ve 360 derece dönebilen tekerlekleri ile halı üzerinde rahat hareket ettirebilme ve odadan odaya kolay taşıma,

imkanı da sunmaktadır.


Airsep NewLife Elit Oksijen Konsantratörü
Airsep NewLife Elit Oksijen Konsantratörü, odadaki havayı alan ve moleküler elek diye adlandırılan bir sistem sayesinde havadaki oksijeni, nitrojenden ve diğer gazlardan ayırır.

Sonuç olarak ayrılan, yüksek saflıkta oksijen hastaya verilir. Cihaza opsiyonel olarak eklenebilen oksijen modülü sayesinde, cihazın verdiği oksijen yüzdesi %85’in altına düştüğü anda alarm vermesi sağlanabilmektedir.

Nemlendirici özelliği ile de hastanın solunum yollarında meydana gelebilecek kuruluk ve irritasyonu engeller.

EverFlo Oksijen Konsantratörü (OPI - O2 alarmlı)
Dakikada 5 litre oksijen akışı sağlayan EverFlo Oksijen Konsantratörü sadece 14 kilogramdır. Üstelik gürültü seviyesi (43DBA) oldukça düşüktür. EverFlo kullanıcılarının, 3 aylık, 6 aylık veya yıllık filtre değişimi için para harcamasına gerek yoktur. EverFlo'yu tercih ettiğinizde, en erken iki yılda bir değiştirilen filtresi ile cihazı kullanırken tasarruf edersiniz. Ayrıca cihazınızın 3 yıl garantisi de bulunmaktadır. Cihazınızı alırken, düşük bir ücret ödeyerek, garanti süresini 5 yıla çıkartabilirsiniz.

Çevre Dostu: EverFlo sizi, bir çok üreticinin bahsetmediği bir masraftan daha kurtarıyor. Konsantratörünüzü kullanırken enerji tasarrufu yapıyorsunuz. Çünkü EerFlo'nun elektrik tüketimi piyasada bulunan bir çok cihazın yarısı kadardır.

OPI sensörü ile, oksijen akışında ve kalitesinde düşme olması durumunda alarm verme özelliği vardır. Bu sensör sayesinde cihazınızın yeterli oksijen üretip üretmediğini anlayabilirsiniz. Piyasadaki bir çok düşük model cihazlarda OPI sensörü bulunmadığından, bu cihazları kullanan hastalar cihazlarının oksijen üretip üretmediğini anlayamazlar. Bu nedenle, tedavinizin doğru şekilde uygulanabilmesi ve size fayda sağlamasını istiyorsanız OPI sensörlü oksijen konsantratörlerini tercih ediniz.

Yeni model Thomas kompresörü ile 25. 000 saatin üzerinde beklenen bir çalışma performansına sahiptir. Teknik dizaynının basitliği sayesinde kolay bakım imkanı sağlar. Piyasada bulunan konsantratörlere göre daha az parçadan üretildiğinden daha güvenilir ve teknik bakım ihtiyacı daha azdır. Yerel olarak temin edebileceğiniz her türlü nemlendirici kabını EverFlo ile kullanabilirsiniz. Cihazın arka tarafında bulunan bir bölüme, cihazınızı kullanmadığınız zamanlarda oksijen kanülünü yerleştirebilirsiniz.

Aiesep Portatif Oksijen Konsantratörü
Oksijen Konsantrasyonu: 1-3 LPM arası ayarlanabilir %90 (±%3) ayrıştırılmış oksijen

Boyutları: 21,8 cm *15,5 cm * 9,1 cm

Ağırlık: 21,8 cm uzunluk*15,5 cm genişlik* 9,1 cm yükseklik

Güç: 2,0 kg , (opsiyonel AirBelt batarya 0,8 kg)

Batarya Ömrü: 3 LPM ile 2 saat - 2 lpm ile 2.5 saat - 1 lpm ile 3,5 saat

AirBelt ile Batarya Ömrü: 3 LPM ile 2 saat - 2 lpm ile 2.5 saat - 1 lpm ile 3,5 saat

Batarya Şarj Süresi: 3 LPM ile 5 saat - 2 lpm ile 6 saat - 1 lpm ile 10 saat

Tam Kapasiteye Ulaşma: 2 dakika çalışma süresi

Ses: 55 desibelin altında

Copyright © 2011 Sayamed by PipesOnline