SleepEasy CPAP Cihazı, Isıtıcılı Nemlendiricili
SleepEasy, cihazını ısıtıcılı nemlendirici ile kullanan hastalar için basit ve hesaplı bir çözüm sunar. CPAP cihazının kullanım konforunu artırmak amacıyla ve genellikle ağız kuruması olan hastaların tercih ettikleri ısıtıcılı nemlendirici ünitesini artık CPAP cihazı ile beraber tek bir ünite şeklinde alabilirsiniz. İstediğiniz zaman ısıtıcılı nemlendiriciyi devreden çıkarabilirsiniz. SleepEasy cihazını tercih ettiğinizde, ısıtıcılı nemlendirici için ayrıca bir ünite ve elektrik kablosu taşımak zorunda kalmazsınız. Nemlendirme ayarlarını CPAP cihazının üzerinden yapabilirsiniz. Nemlendirici haznesinin çıkarılması ve temizliğinin yapılması oldukça kolaydır. İsterseniz Rampa özelliğini devreye sokarak, yatağa girdiğinizde daha düşük bir basınç ile uykuya dalmanızı kolaylaştırabilirsiniz. Rampa basıncı hastalar tarafından seçilebilir. Rampa süresi 0-45 dakika arasında 5 dk aralıklarla istenildiği gibi ayarlanabilir. Kullanıcıların gece karanlıkta fark edebilecekleri ışıklı butonları vardır. 0. 1 cmH2O hassasiyetle basınç kalibrasyonu yapabileceğiniz bir cihazdır. Kullanırken, oldukça sessiz çalıştığını göreceksiniz. Ayrıca cihazınız, cihazı kullanım yüksekliğinize göre 3 kademede ayarlanabilir rakım regülasyon özelliğine sahiptir.REMstar Plus CPAP Cihazı, M Serisi
Oldukça küçük ve hafif olan M Serisi REMstar Plus model CPAP cihazı, çok sessiz çalışmaktadır. 4-20cmH2O aralığında ayarlanabilen basıncı, 0-45 dakika aralığında seçilen rampası ve kullanım yüksekliğine göre basınç regülasyonu yapılabilmesi için rakım ayarı bulunmaktadır. Standart ve sabit basınç tedavisini tercih eden hastalar için uzun süre problemsiz kullanabilecekleri kaliteli bir üründür. İhtiyaç duymanız halinde, ağız veya burunda kuruma şikayeti olması dumunda, temin edeceğiniz M serisi Isıtıcılı Nemlendirici ünitesini kolaylıkla cihazınıza ekleyebilirsiniz.

C-Flex CPAP Cihazı, Philips Serisi
Respironics tarafından tescil edilmiş olan Flex teknolojisi, uykunuzda konforunuzu ve cihazınıza uyumunuzu artırır. CPAP cihazının vermiş olduğu pozitif basıncın, nefes verme sırasında azaltılmasıyla hastanın kullanım konforunu artıran Flex özelliği bulmaktadır. Philips markası ile üretilmiş yeni C-Flex CPAP cihazıyla hastalar uykularında daha konforlu. Nefes verme sırasında basıncın azalma seviyesi, hastanın solunum eforuna bağlı ve uyumlu olarak değişkenlik gösterir. Basıncın esnekliği hasta tarafından 3 kademede seçilebilmektedir. Yapılan bilimsel araştırmalar; Flex teknolojisine sahip olan PAP cihazlarının, hastanın kullanım uyumunu %30 oranında artırdığını göstermiştir.

Copyright © 2011 Sayamed by PipesOnline