Airlift Carefore CF-500 Pall Filtre/Konsantratör Bakteri Filtresi
Tüm oksijen konsantratörlerinde kullanılan pall filtre, cihazın emdiği havadaki gözle görülemeyen tozları bie tutarak, hastaya saf oksijen gitmesini sağlar.

Salter Labs
Su kabı, oksijen konsantratörünün çıkışına takılarak, hastaya giden oksijenin nemli bir şekilde gitmesini sağlar.

Böylelikle solunum yollarında kuruluk olmaz.

EverGo Taşınabilir Oksijen Konsantratörü
EverGo hayatınızı kolaylaştırır. Uzun süreli oksijen tedavisi gören hastaların yaşam kalitesinin yüksek tutulması, hastanın sosyal olarak hareketliliğini sağlamakla mümkün olabilmektedir. Aktif hastaların arzu ettiği serbestliği sağlayan taşınabilir EverGo oksijen konsantratörünün, 8 saate kadar dayanıklı dahili bataryası bulunmaktadır. Rakipleri içinde, hem taşınabilirliği hem de yüksek oksijen akımı sağlayabilmesi açısından üstünlüğe sahiptir.

Birçok taşınabilir konsantratörün sahip olmadığı, dakikada 1050ml oksijen verme kapasitesi vardır. Verilecek oksijen miktarı 6 kademeli olarak seçilebilmektedir. Dahili sensörü ile hastanın solunumunu takip ederek, sadece nefes alma periyodlarında oksijen verme özelliği bulunur. Bu uygulama ile, ayarlanan oksijenin etkinliği yaklaşık 3 kat artırılmıştır.

Dokunmatik LCD ekranı vardır. Bu ekran, hasta tarafından kolay takip edilebilsin diye yeteri kadar büyük dizayn edilmiştir. Uçak seyahatlerinde kabinde kullanılabilmesi için gerekli FAA Onayına sahiptir. Tekerlikli taşıma ayağı cihazla birlikte verilmektedir. Gerektiğinde, EverGo cihazınızı arabanızda kullanabilmeniz için, tercihan temin edeceğiniz 12V DC araba çakmak adaptörü ile çalıştırma imkanı bulunmaktadır.

Copyright © 2011 Sayamed by PipesOnline